DETOXIKACE v 10 DNECH Příprava na půst
Jiří Wolf & Bára Wolfová

Stáhněte si ebook zdarma

Detoxikace v 10 dnech

Návod, doporučení a  tipy jak detoxikovat své tělo v 10 dnech, zhubnout nějaké to kilo a cítit se skvěle ve svém těle. Doporučení v tomto ebooku je možné využít jako přípravnou fázi na týdenní nebo dlouhodobější půst.

DETOXIKACE ve 3 DNECH Zkrácená příprava na půst
Jiří Wolf & Bára Wolfová

Stáhněte si ebook zdarma

Detoxikace ve 3 dnech

Návod krok za krokem, jak ve 3 dnech pomoci tělu zbavit se toxinů, pročistit trávicí trakt a trochu restartovat metabolizmus. Tato krátká třídenní detoxikační kůra je rychlým a efektivním způsobem, jak si vyčistit organizmus a rychle své tělo připravit na půst. Tento třídenní přípravný  jídelníček je vhodný v případě, že jste nestihli zařadit ten 10 denní přípravný jídelníček. 

Co se v ebooku dozvíte?

"Tělo je zraněno pokaždé, když se přejíte nebo, když sníte něco nevhodného, a toto zranění může zčásti napravit jedině půst...“ Gándhí

Obě tyto očišťující kůry, jak ta desetidenní, tak tak ta třídenní, jsou rychlým a efektivním způsobem jak nejen detoxikovat své tělo a současně trošku něco málo zhubnout, ale slouží také jako šetrná příprava na půst. Pokud tedy plánujete zařadit půst, je příprava těla velmi důležitá, díky tomu dosáhnete tak lepších výsledků, pokud půst zahájíte některou z těchto dvou detoxikačních kůr - tedy pomalu, šetrně a před ním vše náležitě promyslíte a vnitřně se připravíte.

Co o ebooku říkají čtenáři?

Chtěla jsem vyzkoušet delší půst, ale nevěděla jsem, jak to udělat bezpečně. Měla jsem obavy abych si neublížila. Potom jsem našla stránky p. Wolfa a přihlásila se na týdenní pobyt. Ale nevěděla jsem, jak se na něj připravit aby to pro moje tělo nebyla šok. Tento eBook to za mě vyřešil. našla jsem odpovědi na všechny své otázky. Po dobu 10 dnů jsem dodržovala zásady a doporučení popsané v tomto eBooku a potom ten půstový týden byl hračka. Moc mi pomohl přesný, konkrétní přípravný jídelníček od Báry, protože sama bych nevěděla přesně které potraviny jíst a co v rámci detoxikace pít. Tuto 10 denní detoxikační kůru doporičuji zařadit všem, kdo si nevědí rady, potřebují v krátkém čase pročistit své tělo. Mimochodem jsem během těchto 10 dnů zhubla 4 kg 🙂
Petra V.35 let